Законодательство

Сертифицирована  новая  линейка  оборудования  и  программного обеспечения НПП «ОЗОН С».
Все производство осуществляется в соответствие с техническими условиями, согласованными с Государственной инспекцией по техногенной безопасности Украины. 

 

  

Розпорядження від 31 січня 2018 р. № 43-р. Про схвалення Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій

Скачать тут

Про затвердження Форми проектної заявки на проект, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Скачать тут

Постанова від 7 червня 2017 р. № 410. Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури
об’єднаних територіальних громад.

Скачать тут

Постанова від 27 вересня 2017 р. № 733. Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту.

Скачать тут

Приказ от 27 января 2014 г. №29.
Об утверждении ДБН В.2.5-76Ж2014 «Автоматизированные системы раннего выявления угрозы возникновения чрезвычайных ситуаций и оповещения населения»

Скачать тут

Решение от 20 декабря 2013 г. №245.
О рассмотрении проекта ДБН «Автоматизированные системы раннего выявления угрозы возникновения чрезвычайных ситуаций и оповещения населения»

Скачать тут

Приказ МЧС от 08 июля 2010 г. №527.
Об утверждении Концепции организации построения и развития централизованного наблюдения за источниками опасности на потенциально опасных объектах и территориях, а также технического задания на подключение систем раннего выявления чрезвычайных ситуаций к системе оперативно-диспетчерского управления.

Скачать тут

Кодекс цивільного захисту України


Скачать тут

Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Скачать тут

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 8 липня 2015 р. № 469. Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту

Скачать тут

НАКАЗ ареєстровано в Міністерстві юстиції України від 09 грудня 2016 р. N 1594/29724. Про затвердження Положення про спеціалізовану службу зв’язку та оповіщення цивільного захисту.

Скачать тут